Aktualności

VI Plenerowa Konferencja Studencka Nanoin

Z przyjemnością możemy zaprosic Państwa na tegoroczną szóstą już edycję plenerowej konferencji studenckiej. Tak jak do tej pory odbedzie się ona w ośrodku Radość w Szklarskiej Porębie. Wśród zaproszonych gości wykłady poprowadzą:
dr hab. Gabriela Statkiewicz-Barabach,
dr Agnieszka Noculak,
dr Marcin Syperek.
Cena konferencji 80 zł (nocleg, wyżywienie, materiały konferencyjne). Rejestracja upływa 23 kwietnia (niedziela). Do końca rejestracji należy uiścić opłatę konferencyjną do skarbnika Koła lub osoby upoważnionej (informacja dostępna będzie na stronie). Do dnia 23 kwietnia należy również wysłać abstrakt plakatu lub wystąpienia (zgodny z podanym na stronie szablonem). Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona, w przypadku zbyt dużej liczby zgłoszeń abstrakty będą oceniane przez komisję (skład komisji zostanie podany na stronie).

Abstrakty i wszelkie zapytania prosimy wysyłać na adres: vipksnanoin@gmail.com
Nie zapomnijcie dołączyć do wydarzenia na facebook. Gdzie znajdziecie również aktualne informacje na temat wyjazdu.
Serdecznie zapraszamy!

Wizyta prof. Svena Höflinga

Między 27 a 31 marca na Politechnice Wrocławskiej będzie przebywał prof. Sven Höfling z Uniwersytetu w Würzburgu, światowej klasy ekspert z zakresu fizyki kwantowej, nanofotoniki i nanotechnologii. Na naszą uczelnię przyjedzie na zaproszenie Wydziału Podstawowych Problemów Techniki. Wizyta organizowana jest w ramach programu Visiting Professors.
Harmonogram wizyty oraz dodatkowe informacje znajdziecie na stronie.
Serdecznie zapraszamy!

II Międzyuczelniana Konferencja – Zaawansowane Materiały i Nanotechnologia

Razem z Kołem Naukowym Nanotechnologów Uniwersytetu Jagiellońskiego organizujemy II Międzyuczelnianą Konferencję – Zaawansowane Materiały i Nanotechnologia.
W tym roku będziemy słuchać lub prezentować seminaria oraz uczestniczyć w sesji plakatowej w Krakowie, na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, w dniach 11-12 marca.
Konferencja odbędzie się pod patronatem kierownika katedry Fizyki Doświadczalnej Politechniki Wrocławskiej, dziekana Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej oraz dziekanów Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej i Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wydarzenie organizujemy przy współpracy z Laboratorium Optycznej Spektroskopii Nanostruktur OSN oraz firmami związanymi z nanotechnologią - Airoptic i Vigo System S.A.
Więcej informacji oraz regulaminy znajdziecie na oficjalnej stronie konferencji: http://www.nano.if.uj.edu.pl/informacje
Serdecznie zapraszamy!

Pokaż starsze wpisy