Koło Naukowe Nanoin - aktualności

Aktualności

Nanoin w Warszawie

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów z WPPT do wzięcia udziału w wycieczce do Warszawy. Główną atrakcją będzie możliwość zwiedzenia laboratoriów Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego – odwiedzimy także pałac kultury i nauki oraz weźmiemy udział w „minikonferencji” na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie członkowie KN NANOin oraz SKN „Nanorurki” będą mogli wysłuchać lub/i wygłosić prezentacje. Wycieczka jest jednodniowa i odbędzie się 24 listopada 2017 r.

Zgłoszenia prosimy przesyłać od 10 do 30 października na adres:

nanowycieczka@gmail.com

W zgłoszeniu wystarczy wypisać imię i nazwisko oraz nr indeksu. Wyjazd jest przewidziany dla 25 osób a o uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Przewidywany koszt wycieczki to 60 zł – płatność odbędzie się po zamknięciu listy uczestników.

Jeśli jesteście dodatkowo chętni na wygłoszenie prezentacji (ok. 15 min) na „minikonferencji” prosimy napisać o tym w zgłoszeniu.

Fizyczno–Optyczna Konferencja FOKA 2017

Przed nami druga edycja Ogólnopolskiej Studenckiej Fizyczno–Optycznej Konferencji – FOKA 2017! Celem konferencji jest wymiana doświadczeń naukowych pomiędzy studentami. Jest ona niepowtarzalną okazją do zdobycia doświadczenia konferencyjnego przez uczestników oraz nawiązania nowych znajomości. Główna część Konferencji odbędzie się w malowniczej górskiej miejscowości jaką jest Szklarska Poręba.

FOKA odbędzie się w dniach 20-22 października 2017 roku (piątek-niedziela). Forma konferencji jest następująca:
- I część: rozpoczęcie i wykłady zaproszonych gości odbędą się na Politechnice Wrocławskiej w piątek 20 października, kończy się ona przejazdem do Szklarskiej Poręby.
- II część: w sobotę i niedzielę w Ośrodku Konferencyjno - Szkoleniowym "Radość" w Szklarskiej Porębie, będą miały miejsce wystąpienia uczestników.

Każdy z uczestników FOKI będzie miał okazję wygłoszenia 15 minutowego (12 min+3min na pytania) referatu oraz prezentacji plakatu o dowolnej tematyce z dziedziny fizyki i obszarów pokrewnych. Podczas konferencji będzie także wiele okazji do dyskusji. Za najlepsze wystąpenia przewidujemy nagrody książkowe.

Konferencja organizowana jest wspólnie przez Koło Naukowe Fizyków Nabla oraz Koło Naukowe Nanoin. Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony konferencji oraz strony fanpage'owej na facebook'u:

Oficjalna strona konferencji FOKA
Strona fanpage'owa na FB

VI Plenerowa Konferencja Studencka Nanoin

Już dziś rozpoczyna się VI Plenerowa Konferencja Studencka Nanoin! Serdecznie zapraszamy do udziału w wystąpieniach i sesjii plakatowej. Dostępna jest również książka abstraktów. Natomiast na stronie wydarzenia na facebook znajdziecie wszystkie informacje, oraz szczegółowy plan wystąpień.
Pierwsza prelekcja już dziś o 17:20!
Serdecznie zapraszamy!

Pokaż starsze wpisy