Aktualności

Fizyczno–Optyczna Konferencja FOKA 2017

Przed nami druga edycja Ogólnopolskiej Studenckiej Fizyczno–Optycznej Konferencji – FOKA 2017! Celem konferencji jest wymiana doświadczeń naukowych pomiędzy studentami. Jest ona niepowtarzalną okazją do zdobycia doświadczenia konferencyjnego przez uczestników oraz nawiązania nowych znajomości. Główna część Konferencji odbędzie się w malowniczej górskiej miejscowości jaką jest Szklarska Poręba.

FOKA odbędzie się w dniach 20-22 października 2017 roku (piątek-niedziela). Forma konferencji jest następująca:
- I część: rozpoczęcie i wykłady zaproszonych gości odbędą się na Politechnice Wrocławskiej w piątek 20 października, kończy się ona przejazdem do Szklarskiej Poręby.
- II część: w sobotę i niedzielę w Ośrodku Konferencyjno - Szkoleniowym "Radość" w Szklarskiej Porębie, będą miały miejsce wystąpienia uczestników.

Każdy z uczestników FOKI będzie miał okazję wygłoszenia 15 minutowego (12 min+3min na pytania) referatu oraz prezentacji plakatu o dowolnej tematyce z dziedziny fizyki i obszarów pokrewnych. Podczas konferencji będzie także wiele okazji do dyskusji. Za najlepsze wystąpenia przewidujemy nagrody książkowe.

Konferencja organizowana jest wspólnie przez Koło Naukowe Fizyków Nabla oraz Koło Naukowe Nanoin. Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony konferencji oraz strony fanpage'owej na facebook'u:

Oficjalna strona konferencji FOKA
Strona fanpage'owa na FB

VI Plenerowa Konferencja Studencka Nanoin

Już dziś rozpoczyna się VI Plenerowa Konferencja Studencka Nanoin! Serdecznie zapraszamy do udziału w wystąpieniach i sesjii plakatowej. Dostępna jest również książka abstraktów. Natomiast na stronie wydarzenia na facebook znajdziecie wszystkie informacje, oraz szczegółowy plan wystąpień.
Pierwsza prelekcja już dziś o 17:20!
Serdecznie zapraszamy!

VI Plenerowa Konferencja Studencka Nanoin

Z przyjemnością możemy zaprosic Państwa na tegoroczną szóstą już edycję plenerowej konferencji studenckiej. Tak jak do tej pory odbedzie się ona w ośrodku Radość w Szklarskiej Porębie. Wśród zaproszonych gości wykłady poprowadzą:
dr hab. Gabriela Statkiewicz-Barabach,
dr Agnieszka Noculak,
dr Marcin Syperek.
Cena konferencji 80 zł (nocleg, wyżywienie, materiały konferencyjne). Rejestracja upływa 23 kwietnia (niedziela). Do końca rejestracji należy uiścić opłatę konferencyjną do skarbnika Koła lub osoby upoważnionej (informacja dostępna będzie na stronie). Do dnia 23 kwietnia należy również wysłać abstrakt plakatu lub wystąpienia (zgodny z podanym na stronie szablonem). Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona, w przypadku zbyt dużej liczby zgłoszeń abstrakty będą oceniane przez komisję (skład komisji zostanie podany na stronie).

Abstrakty i wszelkie zapytania prosimy wysyłać na adres: vipksnanoin@gmail.com
Nie zapomnijcie dołączyć do wydarzenia na facebook. Gdzie znajdziecie również aktualne informacje na temat wyjazdu.
Serdecznie zapraszamy!

Pokaż starsze wpisy